بیمه شخص ثالث

خوب است بدانید

  • در انگلستان، ۶۰ درصد از بیمه خودرو و ۵۰ درصد از بیمه‌های شخصی از طریق اگریگیتورهای بیمه بفروش می‌رسد.
  • در سال 2014 در آمریکا، ۷۱ درصد از افراد، پیش از خرید، حق بیمه خود را به صورت آنلاین استعلام می کنند و ۴۷ درصد از خرید بیمه خودرو به صورت آنلاین انجام شده است.

راهنمای خرید بیمه شخص ثالث

  1. روی گزینه "استعلام آنلاین نرخ بیمه شخص ثالث" کلیک کنید.
  2. برند، مدل، و سال ساخت خودرو را انتخاب کنید. سپس تاریخ انقضای بیمه‌نامه قبلی را به همراه سقف تعهد مالی مورد نظرتان انتخاب کنید. نرخ بیمه شرکت‌های مختلف به طور خودکار محاسبه می‌شود.
  3. در جدول نرخ‌ها معیارهای دیگری نیز برای شرکت‌ها نمایش داده می‌شود. مانند سطح توانگری، رتبه رضایت مشتریان. به کمک این معیارها و نرخ اعلام شده می‌توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و دکمه سفارش را کلیک کنید. (اگر هنوز سوال داشتید با ما تماس بگیرید)
  4. در اینجا باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. در ادامه، کارت خودروی خود را بردارید و شماره موتور، شماره شاسی و شماره VIN خودروی خود را وارد کنید. سپس رنگ خودروی خود و ایمیلتان را در محل مورد نظر وارد کنید.
  5. برای نهایی شدن سفارش باید تصویر پشت و روی کارت ماشین و تصویر بیمه‌نامه قبلی خود را برای ما ارسال کنید. این کار را می‌توانید از طریق دکمه بارگذاری انجام دهید، و یا تصاویر را به همراه کد ملی خود به نشانی تلگرام ما (@bimebazar1) بفرستید.
  6. بعد از نهایی شدن ثبت سفارش، پیش فاکتوری به شما نمایش داده خواهد شد تا مطمئن شوید همه اطلاعاتتان را به درستی وارد کرده‌اید.
  7. در صورتیکه از صحت اطلاعات اطمینان پیدا کردید؛ با زدن علامت صحبت اطلاعات را تایید کنید تا دکمه «تایید نهایی و پرداخت» فعال شود. سپس وارد درگاه پرداخت اینترنتی می‌شوید. (اگر این مراحل ثبت سفارش را پیش از ساعت 3 بعدازظهر انجام داده باشید، کمی منتظر بمانید تا پیک بیمه بازار، در همان روز بیمه‌نامه‌تان را به شما تحویل دهد.)
اگریگتور بیمه چیست؟

ابزاری که در آن مجموعه‌ای از شرکت‌ها، برندها و موضوعات مشابه در کنار یکدیگر نمایش داده می‌شوند و امکان مقایسه و نرخ‌گیری آنلاین را برای کاربران فراهم می‌کنند.
آیا قیمت بر حق بیمه تاثیر دارد؟

در ایران بر خلاف اصول بیمه‌گری، هر چه خودرویی گران‌تر بوده و از استحکام و امنیت بیشتری برخوردار باشد‌, موظف است که قیمت بیش‌تری نیز برای دریافت بیمه نامه پرداخت کند.

در صورتی که نیاز به مشاوره‌ی بیشتر داشته باشید می‌توانید از طریق ایمیل، تلگرام، و گفت‌وگوی آنلاین سایت با مشاوران بیمه بازار در تماس باشید.


بیمه بازار، اولین فروشگاه اینترنتی برای انواع بیمه‌هاست. بیمه بازار با ایجاد فضایی برای مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین، تمامی مراحل فرایند تهیه بیمه‌نامه را برای شما فراهم کرده است. این سایت امکان مقایسه و خرید آنلاین از شرکت‌های بیمه از جمله «ایران»، «آسیا»، «ما»،«البرز»، «پارسیان»، «پاسارگاد»، «رازی»، «دانا»، «کارآفرین»، «نوین» را برای مشتریان ایجاد نموده است.
با بیمه بازار شرکت‌های بیمه را بهتر بشناسید و با اطمینان بیمه بخرید.

در صورتی که نیاز به مشاوره‌ی بیشتر داشته باشید می‌توانید از طریق ایمیل، تلگرام، و گفت‌وگوی آنلاین سایت با مشاوران بیمه بازار در تماس باشید.


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای بیمه‌بازار محفوظ است.