یادآوری زمان تمدید بیمه

بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه ایران، البرز، آسیا، پارسیان، پاسارگاد، رازی، دانا، ما، نوین، کارآفرین

خوب است بدانید

  • در انگلستان، ۶۰ درصد از بیمه خودرو و ۵۰ درصد از بیمه‌های شخصی از طریق اگریگیتورهای بیمه بفروش می‌رسد.
  • در سال 2014 در آمریکا، ۷۱ درصد از افراد، پیش از خرید، حق بیمه خود را به صورت آنلاین استعلام می کنند و ۴۷ درصد از خرید بیمه خودرو به صورت آنلاین انجام شده است.

خرید بیمه بدنه

  1. روی گزینه "استعلام آنلاین نرخ بیمه بدنه" کلیک کنید.
  2. مشخصات خودرو، ارزش خودرو (صفر یا کارکرده) و ارزش لوازم آن را تعیین کنید.
  3. پوشش‌های مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. بسته به انتخاب شما ممکن است برخی شرکت‌ها از گزینه‌ها حذف شوند.
  4. اکنون تخفیف‌هایی را که شامل حالتان می‌شود انتخاب کنید. در نهایت با لحاظ شدن تخفیف‌ها، نرخ بیمه بدنه شرکت‌ها محاسبه می‌شود. برای نهایی کردن ثبت سفارش کافی است روی دکمه‌ی «سفارش» کلیک کنید.
  5. بعد از نهایی شدن ثبت سفارش، پیش فاکتوری به شما نمایش داده خواهد شد تا مطمئن شوید همه اطلاعات شما به درستی وارد شده باشد. علاوه براین شما باید تصویر پشت و روی کارت خودرو و تصویر بیمه‌نامه‌ی قبلی خود را برای ما ارسال کنید.
  6. پس از ثبت سفارش ما با شما تماس می‌گیریم و برای معاینه حضوری خودرو با شما هماهنگ می‌کنیم. قیمت نهایی بیمه بدنه پس از مراجعه همکاران ما محاسبه می‌شود و شما می‌توانید به کمک پرداخت آنلاین یا دستگاه سیار آن را پرداخت کنید.
اگریگتور بیمه چیست؟
اگریگتور بیمه چیست؟

ابزاری که در آن مجموعه‌ای از شرکت‌ها، برندها و موضوعات مشابه در کنار یکدیگر نمایش داده می‌شوند و امکان مقایسه و نرخ‌گیری آنلاین را برای کاربران فراهم می‌کنند.
آیا قیمت بر حق بیمه تاثیر دارد؟
آیا قیمت بر حق بیمه تاثیر دارد؟

در ایران بر خلاف اصول بیمه‌گری، هر چه خودرویی گران‌تر بوده و از استحکام و امنیت بیشتری برخوردار باشد‌, موظف است که قیمت بیش‌تری نیز برای دریافت بیمه نامه پرداخت کند.

در صورتی که نیاز به مشاوره‌ی بیشتر داشته باشید می‌توانید از طریق ایمیل، تلگرام، و گفت‌وگوی آنلاین سایت با مشاوران بیمه بازار در تماس باشید.